Dotychczasowi absolwenci
Dotychczasowi absolwenci PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 11 Styczeń 2009 00:00

2002

2003

Klasa 3a - wychowawca mgr Marzena Mazur

1. Bednorz Jakub 
2. Beńko Łukasz 
3. Cieślar Tomasz 
4. Fober Anna 
5. Gabryś Ludwik
6. Gołda Justyna 
7. Kajzar Marta
8. Kamiński Szymon 
9. Kołodziej Patrycja 
10. Kozyra Grzegorz 
11. Legierska Anna 
12. Makarewicz Andrzej 
13. Michalik Sylwia 
14. Mońko Alicja 
15. Moskała Michał 
16. Pruszkowska Katarzyna 
17. Rygiel Roksana 
18. Stryczek Bernadetta 
19. Teis Dorota 
20. Tokarski Wojciech 
21. Wacławik Wojciech 
22. Wider Joanna 
23. Włodarska Katarzyna 
24. Zakrzewski Mateusz 
25. Zawada Aleksandra 
26. Żertka Sebastian

 

Klasa 3b - wychowawca mgr Ewa Miazgowska
1. Bielach Wojciech 
2. Cichomski Bartosz 
3. Dawczyk Malwina 
4. Ferfecka Natalia 
5. Frankowski Tomasz 
6. Gaszczyk Gracjan 
7. Głowacz Dariusz 
8. Grzybek Zbigniew 
9. Jaskierski Marcin 
10. Kisiała Kinga 
11. Kosiba Mateusz 
12. Krupa Karina 
13. Kubach Karolina 
14. Lipowicz Hubert 
15. Łabaj Jakub 
16. Madej Aleksandra 
17. Moskała Marek 
18. Nawrat Marcin 
19. Perz Monika 
20. Pieszka Anna 
21. Pilch Adam 
22. Rosińska Kamila 
23. Sitarz Michał 
24. Skiba Kazimierz 
25. Sporek Monika 
26. Święs Wojciech 
27. Świtoń Daria 
28. Wawrzyczek Tomasz 
29. Widzik Łukasz 
30. Wilk Klaudia 
31. Wisełka Agnieszka 
32. Wysocki Marcin

Klasa 3c - wychowawca mgr Jolanta Tymińska
1. Ćwięczek Katarzyna 
2. Dzięgiel Krzysztof 
3. Gibiec Dariusz 
4. Głód Ewa 
5. Kamzela Karolina 
6. Kamzela Piotr 
7. Kisiała Nikodem 
8. Krzak Michał 
9. Kubala Jadwiga 
10. Langner Filip 
11. Macura Krystian 
12. Macura Izabela 
13. Miechowski Tomasz 
14. Moskała Monika 
15. Posiak Łukasz 
16. Przebinda Sylwia 
17. Pszczółka Michał 
18. Rachwalski Łukasz 
19. Raszka Marcin 
20. Skłucka Marcelina 
21. Szafarz Tomasz 
22. Topolińska Dorota 
23. Troszok Anna 
24. Urbański Grzegorz 
25. Warpechowski Kamil 
26. Zagóra Krzysztof

Klasa 3d - wychowawca mgr Aleksandra Czarnota
1. Barabosz Grażyna
2. Dobroliński Grzegorz 
3.Gawlik Andrzej 
4.Górska Danuta 
5. Herman Urszula 
6. Kaleta Izabela 
7. Kalyta Marek 
8. Kobielusz Magdalena 
9. Korycki Michał 
10. Kufel Beata 
11. Legierska Ewelina 
12. Lincer Szymon 
13. Linzer Gabriela 
14. Macura Wojciech 
15. Morawska Jolanta 
16. Pasko Dawid 
17. Rogalski Jakub 
18. Simon Katarzyna 
19. Sitek Bogusława 
21. Siwek Ewelina 
22.Szewczyk Wioletta 
23. Trester Michał 
24. Zaczyk Marcin 
25. Ziółkowski Przemysław

Klasa 3a wychowawca mgr Lesław Tomczyk

1. Bigos Elżbieta 
2. Chałupka Kamil 
3. Chochlińska Magdalena 
4. Fatalski Mariusz 
5. Fołta Gabrysia 
6. Gabzdyl Sylwia 
7. Gorgól Kacper 
8. Hnidec Jakub 
9. Hruszka Artur 
10. Jamrożek Łukasz 
11. Jaworski Tomasz 
12. Juroszek Anna 
13. Kalyta Małgorzata 
14. Klimosz Mariusz 
15. Kotrys Marcela 
16. Kubaczka Marcin 
17. Macura Edyta 
18. Oskwarek Weronika 
19. Pawlik Anna 
20. Pecko Katarzyna 
21. Pilch Paulina 
22. Pollok Paweł 
23. Szczotka Barbara
24. Taska Przemysław 
25. Walica Sylwia 
26. Widenka Gabriela 
27. Wieja Justyna 
28. Żlik Marcin

Klasa 3b wychowawca mgr  Izabela Borecka
1. Drzewicka Marta 
2. Giecek Patrycja 
3. Golasowski Kamil 
4. Grygiel Michalina 
5. Grzegorzek Karolina
6. Guznar Lesław 
7. Jaworska Katarzyna 
8. Kaźmierska Natalia 
9. Kucharska Kamila 
10. Mach Monika 
11. Miazgowski Michał 
12. Micek Krzysztof 
13. Mitręga Przemysław 
14. Nawieśniak Sylwia 
15. Pilch Sebastia 
16. Pletnicki Andrzej 
17. Siemek Paweł 
18. Skowronowska Izabela
19. Smoleń Wojciech 
20. Stefko Tomek 
21. Szewski Marek 
22. Świtoń Natalia 
23. Twardowska Agata 
24. Wawrzyczek Fabian 
25. Wojnarowicz Ela 
26. Wyśmierska Justyna 
27. Zielonka Piotr 
28. Żabiński Adam



 

Klasa 3c wychowawca mgr Ewa Dobosz
1. Choczaj Damian 
2. Cieślar Izabela 
3. Faber Daria 
4. Gaszczyk Krystian 
5. Gawłowski Damian 
6. Gociek Dorota 
7. Krzymiński Przemysław 
8. Kucar Dagramara 
9. Laszczak Edyta 
10. Madzi Mirosław 
11. Matuszny Joanna 
12. Mrówka Paulina 
13. Nowajk Monika 
14. Ogordzka Paulina 
15. Puszek Adam 
16. Pupek Paulina 
17. Staniek Witold 
18. Stańco Łukasz 
19. Stonawska Renata 
20. Stoszek Dorota 
21. Sujka Jacek 
22. Szkucik Albina 
23. Wawrzacz Paweł 
24. Wojciuch Damian 
25. Żebrok Joanna 
26. Żur Monika

Klasa 3d wychowawca mgr Dariusz Itner
1. Barabosz Tomasz 
2. Bielesz Lucyna 
3. Cieślar Patrycja 
4. Czarniak Michał 
5. Czylok Michał 
6. Duś Barbara 
7. Dziadek Joanna 
8. Fechner Ewa 
9. Greń Natalia 
10. Grzybek Barbara 
11. Grzybek Dawid 
12. Kiedroń Paulina 
13. Kiernicka Sylwia 
14. Klimczak Dawid 
15. Kołder Regina 
16. Kotowski Przemysław 
17. Kożusznik Konrad 
18. Król Łukasz 
19. Kubica Paweł 
20. Ogar Dorota 
21. Pytel Aleksandra 
22. Rucka Natalia 
23. Skrzypczak Michalina 
24. Staniek Michał 
25. Stokłosa Krystian 
26. Szczypka Mariola 
27. Śliż Barbara 
28. Toporkiewicz Damian 
29. Zbijowski Łukasz

 

2004

2005

Klasa 3a wychowawca mgr Ewa Zdrazil
1.Barabosz Grzegorz
2.Bednorz Jagoda
3.Boruta Anna
4.Cienciała Marcin
5.Cieślar Joanna
6.Dopart Patrycja
7.Grzybek Przemysław
8.Herma Jolanta
9.Jarmuła Marta
10.Kapała Ewelina
11.Kozryńska Aleksnadra
12.Krupa Mateusz
13.Krużołek Dagmara
14.Lala Urszula
15.Maciejczek Aleksandra
16.Manowita Ewelina
17.Morys Ewa
18.Moskała Mateusz
19.Mysakowicz Adrian
20.Nowak Krzysztof
21.Pierzchała Józef
22.Piotrowski Przemysław
23.Przybyła Brygida
24.Skłucki Jakub
25.Smierna Patrycja
26.Stefek Paweł
27.Trester Natalia
28 Woźniak Monika

Klasa 3b wychowawca mgr Marta Sulej
1.Cholewa Magdalena
2.Cziommer Izabela
3.Czopek Milena
4.Frankowska Magdalena
5.Fułat Adrianna
6.Gabryś Ryszard
7.Gogółka Szymon
8.Grochowiecka Daria
9.Itner Weronika
10.Kaleta Paweł
11.Krawczyk Sandra
12.Kujawa Magdalena
13.Kukułka Paweł
14.Kuźma Mateusz
15.Kwasowska Małgorzata
16.Lacel Aleksandra
17.Malinowski Mateusz
18.Raszka Dagmara
19.Stańco Monika
20.Stolarczuk Justyna
21.Strzelec Monika
22.Sztefka Paulina
23.Śliwka Kamil
24.Świątkowska Oliwia
25.Tomaszczyk Jerzy
26.Turoń Michał
27.Wierzbicka Michalina
28.Wilk Anna
29.Wisełka Anna
30.Wolny Marek

KLasa 3c wychowawca mgr Małgorzata Baszczyńska
1.Andronik Sławomir
2.Braszak Bartłomiej
3.Cienciała Borysław
4.Dąbrowski Marcin
5.Dmochewicz Monika
6.Foltyn Łukasz
7.Gładun Małgorzata
8.Górski Thomas
9.Hernik Rafał
10.Hes Paweł
11.Jaworska Jolanta
12.Jedzok Jerzy
13.Kaniuka Michał
14.Kłoda Jarosław
15.Kłosowski Maciej
16.Kozieł Łukasz
17.Kurowski Sławomir
18.Lach Magdalena
19.Lorek Jolanta
20.Maruszewska Anna
21.Pankowska Aleksandra
22.Pankowska Aneta
23.Perdjan Sylwia
24.Puzio Roksana
25.Raszka Andrzej
26.Roda Joanna
27.Rutkowska Sylwia
28.Stasiak Aneta
29.Stryjski Patryk
30.Wiórko Sylwia

Klasa 3d wychowawca mgr Anna Wysocka
1.Bojdo Karolina
2.Bułka Beata
3.Cinal Katarzyna
4.Czarniak Michał
5.Delong Roksana
6.Gabzdyl Paweł
7.Gabzdyl Piotr
8.Hajt Patrycja
9.Kubica Piotr
10.Kubicius Dawid
11.Kumala Barbara
12.Lankocz Miłosz
13.Miodoński Tomasz
14.Misiarz Edyta
15.Piątek Mateusz
16.Pyzia Ilona
17.Rocka Kornelia
18.Siwek Magdalena
19.Solecka Magdalena
20.Szewska Maria
21.Troszok Natalia
22.Wacławik Daniel
23.Węglarzy Ewa
24.Wojciuch Piotr
25.Wojnar Ilona
26.Worek Przemysław
27.Ziółkowska Magdalena
28.Żyła Joanna


Klasa 3e wychowawca mgr Grażyna Stefek
1.Błachut Sławomir
2.Bocek Damian
3.Broda Małgorzata
4.Cieślar Ewelina
5.Czernek Maciej
6.Czyż Dawid
7.Ćmiel Justyna
8.Dawczyk Kinga
9.Duda Mateusz
10.Fielek Aleksandra
11.Grędziok Karolina
12.Kiernicka Ewa
13.Kubiak Wojciech
14.Kurasz Łukasz
15.Mach Elżbieta
16.Macura Izabela
17.Muller Robert
18.Nowak Klaudia
19.Nowak Natalia
20.Palica Kamila
21.Palowski Tomasz
22.Pawlik Dariusz
23.Raszka Magdalena
24.Serzysko Bartosz
25.Sowa Krystian
26.Sztoler Nina
27.Wacławik Klaudia
28.Zdrazil Małgorzata

Klasa 3a wychowawca mgr  Marzena Mazur
1.Baszczyńska Agnieszka
2.Brzuska Joanna
3.Cieplik Paulina
4.Citko Tymoteusz
5.Dąbrowski Michał
6.Dmochewicz Łukasz
7.Duda Klaudia
8.Gagat Martyna
9.Guńka Anna
10.Haręża Linda
11.Itner Kaja
12.Józków Maciej
13.Kobielusz Marcin
14.Kotowska Natalia
15.Kubiak Katarzyna
16.Kuziw Łukasz
17.Linzer Tomasz
18.Lorek Patrycja
19.Lorek Wojciech
20.Macihorska Aneta
21.Madzia Edyta
22.Martynek Natalia
23.Mendrok Katarzyna
24.Nogowczyk Magdalena
25.Pajączkowski Mateusz
26.Pilarczyk Agnieszka
27.Reszka Kacper
28.Szczepański Jakub
29.Trocińska Paulina
30.Zamarski Bartosz
31.Zięba Jan

Klasa 3b wychowawca mgr Ewa Miazgowska
1.Badura Marcin
2.Balcar Honorata
3.Banot Anna
4.Glajc Natalia
5.Halemba Katarzyna
6.Holisz Izabela
7.Jaśkowiec Mateusz
8.Korcz Radosław
9.Korcz Szymon
10.Kotuszyński Mikołaj
11.Kozieł Konrad
12.Lincer Barbara
13.Łokuciejewska Anna
14.Matuszek Piotr
15.Ostrawska Wioleta
16.Pajączkowska Daria
17.Pietroszek Janusz
18.Plinta Wojciech
19.Porzycki Rafał
20.Przybyła Iwona
21.Raszka Dominika
22.Romowicz Dorota
23.Sikora Alina
24.Skowron Sylwia
25.Skowroński Jan
26.Śliż Marta
27.Stryjski Krzystof
28.Tokarski Grzegorz
29.Wardzińska Wioleta

Klasa 3c wychowawca mgr Ryszard Milewski
1.Białas Sylwester
2.Cieśla Piotr
3.Czyżowska Agata
4.Dendys Daria
5.Dobrucka Anna
6.Grygierek Edyta
7.Karmowska Marta
8.Kokurowski Tomasz
9.Kowalczyk Łukasz
10.Krajczyńska Marina
11.Kuna Anna
12.Landowski Jan
13.Lis Artur
14.Liwarowski Krystian
15.Mitręga Kamil
16.Nowak Marta
17.Nowak Paulina
18.Ogar Małgorzata
19.Omiotek Paweł
20.Plinta Szymon
21.Rocka Diana
22.Sęk Robert
23.Siekierka Bartłomiej
24.Sikora Artur
25.Topór Marta
26.Wiórko Iwona
27.Wiśniewska Paula
28.Zbyrowski Adrian
29.Zbyrowska Wioleta
30.Ziobrowska Arleta

Klasa 3d wychowawca mgr Aleksandra Czarnota
1.Bulandra Katarzyna
2.Cienciała Aneta
3.Cinal Edyta
4.Faber Patrycja
5.Fatalski Grzegorz
6.Fober Marcelina
7.Fober Patrycja
8.Gawlas Marzena
9.Haratyk Klaudia
10.Jerzabek Mateusz
11.Kałuża Ziemowit
12.Kasztura Błażej
13.Kieczka Grzegorz
14.Kłoda Sebastian
15.Konieczny Kinga
16.Kwiczala Andrzej
17.Miksza Anna
18.Morawa Mateusz
19.Obracaj Bartłomiej
20.Osowska Weronika
21.Pieczonka Daniel
22.Płusa Katarzyna
23.Rurarz Przemysław
24.Siedlok Mateusz
25.Sterna Katarzyna
26.Strządała Oliwia
27.Tomkiel Anna
28.Urbański Marcin
29.Węglarzy Natalia
30.Wierzbicka Karolina

2006

2007

Klasa 3a - wychowawca mgr Marzena Mazur

 1. Baszczyńska Agnieszka
 2. Brzuska Joanna
 3. Cieplik Paulina
 4. Citko Tymoteusz
 5. Dąbrowski Michał
 6. Dmochewicz Łukasz
 7. Duda Klaudia
 8. Gagat Martyna
 9. Guńka Anna
 10. Haręża Linda
 11. Itner Kaja
 12. Józków Maciej
 13. Kobielusz Marcin
 14. Kotowska Natalia
 15. Kubiak Katarzyna
 16. Kuziw Łukasz
 17. Linzer Tomasz
 18. Lorek Patrycja
 19. Lorek Wojciech
 20. Macihorska Aneta
 21. Madzia Edyta
 22. Martynek Natalia
 23. Mendrok Katarzyna
 24. Nogowczyk Magdalena
 25. Pajączkowski Mateusz
 26. Pilarczyk Agnieszka
 27. Reszka Kacper
 28. Szczepański Jakub
 29. Trocińska Paulina
 30. Zamarski Bartosz
 31. Zięba Jan

 

Klasa 3b - wychowawca mgr Ewa Miazgowska

 1. Badura Marcin
 2. Balcar Honorata
 3. Banot Anna
 4.
Glajc Natalia
 5. Halemba Katarzyna
 6. Holisz Izabela
 7. Jaśkowiec Mateusz
 8. Korcz Radosław
 9. Korcz Szymon
 10. Kotuszyński Mikołaj
 11. Kozieł Konrad
 12. Lincer Barbara
 13. Łokuciejewska Anna
 14. Matuszek Piotr
 15. Ostrawska Wioleta
 16. Pajączkowska Daria
 17. Pietroszek Janusz
 18. Plinta Wojciech
 19. Porzycki Rafał
 20. Przybyła Iwona
 21. Raszka Dominika
 22. Romowicz Dorota
 23. Sikora Alina
 24. Skowron Sylwia
 25. Skowroński Jan
 26. Śliż Marta
 27. Stryjski Krzystof
 28. Tokarski Grzegorz
 29. Wardzińska Wioleta

Klasa 3c - wychowawca mgr Ryszard Milewski

 1. Białas Sylwester
 2. Cieśla Piotr
 3. Czyżowska Agata
 4. Dendys Daria
 5. Dobrucka Anna
 6. Grygierek Edyta
 7. Karmowska Marta
 8. Kokurowski Tomasz
 9. Kowalczyk Łukasz
 10. Krajczyńska Marina
 11. Kuna Anna
 12. Landowski Jan
 13. Lis Artur
 14. Liwarowski Krystian
 15. Mitręga Kamil
 16. Nowak Marta
 17. Nowak Paulina
 18. Ogar Małgorzata
 19. Omiotek Paweł
 20. Plinta Szymon
 21. Rocka Diana
 22. Sęk Robert
 23. Siekierka Bartłomiej
 24. Sikora Artur
 25. Topór Marta
 26. Wiórko Iwona
 27. Wiśniewska Paula
 28. Zbyrowski Adrian
 29. Zbyrowska Wioleta
 30. Ziobrowska Arleta 

Klasa 3d - wychowawca mgr Aleksandra Czarnota

1. Bulandra Katarzyna
2. Cienciała Aneta
3. Cinal Edyta
4. Faber Patrycja
5. Fatalski Grzegorz
6. Fober Marcelina
7. Fober Patrycja
8. Gawlas Marzena
9. Haratyk Klaudia
10. Jerzabek Mateusz
11. Kałuża Ziemowit
12. Kasztura Błażej
13. Kieczka Grzegorz
14. Kłoda Sebastian
15. Konieczny Kinga
16. Kwiczala Andrzej
17. Miksza Anna
18. Morawa Mateusz
19. Obracaj Bartłomiej
20. Osowska Weronika
21. Pieczonka Daniel
22. Płusa Katarzyna
23. Rurarz Przemysław
24. Siedlok Mateusz
25. Sterna Katarzyna
26. Strządała Oliwia
27. Tomkiel Anna
28. Urbański Marcin
29. Węglarzy Natalia
30. Wierzbicka Karolina

 

Klasa 3a - wychowawca mgr Ewa Zdrazil

 1. Barabosz Marcin
 2. Basiura Tomasz
 3. Baszczyńska Katarzyna
 4. Bieniek Dominika
 5. Biernat Paulina
 6. Borowiecka Marta
 7. Brak Maksymilian
 8. Ciemała Edyta
 9. Cieślar Aleksandra
 10. Dobosz Magdalena
 11. Dobska Adrianna
 12. Glajc Mariusz
 13. Hławiczka Michał
 14. Kluska Łukasz
 15. Kołder Michalina
 16. Kral Natalia
 17. Krupa Jan
 18. Kurzeja Natalia
 19. Lach Łukasz
 20. Łabaj Marek
 21. Polok Patrycja
 22. Romejko Paulina
 23. Setnicki Marek
 24. Sitek Małgorzata
 25. Skowroński Paweł
 26. Stasiak Patryk
 27. Tatar Krzysztof
 28. Wisełka Tomasz
 29. Wojtalewicz Magdalena

 

 Klasa 3b - wychowawca mgr Marta Sulej

 1. Barańska Sabina
 2. Borecki Mateusz
 3. Czerwińska Joanna
 4. Czerynda Adrian
 5. Foltyn Gabriela
 6. Grobosz Janusz
 7. Haratyk Andrzej
 8. Hernik Krzysztof
 9. Kaczmarczyk Andrzej
 10. Kańtoch Natalia
 11. Kisiała Karolina
 12. Kuźma Sabina
 13. Leśny Aurelia
 14. Maciejczek Kamil
 15. Maciejowska Justyna
 16. Misiarz Joanna
 17. Nowak Hanna
 18. Paszkiewicz Mateusz
 19. Pawlik Katarzyna
 20. Rączka Patryk
 21. Salamon Klaudia
 22. Sikora Weronika
 23. Tokarski Paweł
 24. Turoń Adrian
 25. Walek Paweł
 26. Worek Dominika
 27. Wysocka Anna
 28. Żydel Adrian

 Klasa 3c - wychowawca mgr Małgorzata Baszczyńska

 1. Barcik Magdalena
 2. Chrapek Monika
 3. Dobrucki Jakub
 4. Hucał Patrycja
 5. Juroszek Michał
 6. Kaniuka Marta
 7. Kareta Brygida
 8. Krajczyńska Krystyna
 9. Kral Katarzyna
 10. Laszczk Dominika
 11. Pajączkowski Jarosław
 12. Pindor Grzegorz
 13. Pinkas Piotr
 14. Połeć Natalia
 15. Przybyła Sandra
 16. Raszka Gabriela
 17. Strzelec Marcin
 18. Śliż Krzysztof
 19. Świercz Karolina
 20. Walasek Konrad
 21. Wenglorz Marcin
 22. Węglarzy Agnieszka
 23. Worek Sylwia
 24. Żertka Anna

Klasa 3d - wychowawca mgr Grażyna Zmełty

1. Bardzik Klaudia
2. Bartek Aneta
3. Beńko Patrycja
4. Białas Agnieszka
5. Broszkiewicz Marcin
6. Bubik Agnieszka
7. Cieślar Anna
8. Cieślar Monika
9. Citko Jonasz
10. Dorulok Jeremiasz
11. Gągolski Gabriel
12. Golec Łukasz
13. Kantor Klaudia
14. Kohut Izabela
15. Nogowczyk Krzysztof
16. Pietrzyk Anna
17. Polok Barbara
18. Ponc Monika
19. Przybyła Magdalena
20. Sikorski Artur
21. Stelmach Arletta
22. Szurman Daria
23. Urbaczka Adrian
24. Worek Patryk

Klasa 3e - wychowawca mgr Grażyna Stefek

1. Adamaszek Michał
2. Chechelska Wanda
3. Czylok Iwona
4. Dobrowolska Anna
5. Grobelny Jagoda
6. Grzesiak Justyna
7. Herda Paulina
8. Kłoda Maciej
9. Konderla Dominika
10. Krzywda Kamil
11. Miodońska Paulina
12. Sałamun Anna
13. Sikora Kinga
14. Słowik Adam
15. Strządała Klaudia
16. Szczepański Patryk
17. Tomczak Marlena
18. Wypich Mateusz
19. Ziółkowska Izabela
20. Żarczyńska Sandra
21. Żebrok Katarzyna

 

2008

2009

 

Klasa 3a - wychowawca mgr Marzena Mazur 

1.Biedrawa Justyna
2.Bocek Katarzyna
3.Bocek Patryk
4.Bocek Piotr
5.Boruta Angelika
6.Cieślar Ewa
7.Dobrowolska Martyna
8.Frycz Patrycja
9.Gibiec Joanna
10.Grochowiecka Beata
11.Kabiesz Daria
12.Kokurowska Zofia
13.Kołder Daniel
14.Linnert Julia
15.Majer Tomasz
16.Melani Claudia
17.Orszulik Katarzyna
18.Pieńkowska Paulina
19.Pilch Andrzej
20.Płusa Małgorzata
21.Podżorski Tomasz
22.Polak Dawid
23.Sekuła Marzena
24.Sosna Janusz
25.Trombik Monika
26.Urbaczka Jakub
27.Walasek Robert
28.Wisełka Mariusz
29.Zawada Dawid
30.Żaczkiewicz Tymoteusz

Klasa 3b - wychowawca mgr Jolanta Tymińska

1. Biłko Kornalia
2. Byrtek Mateusz
3. Danel Magdalena
4. Dorda Dagmara
5. Farny Kamila
6. Heczko Sara
7. Itner Tobiasz
8. Kapaś Ewelina
9. Klimczak Angelika
10. Klimosz Mateusz
11. Konieczny Magdalena
12. Kubiak Przemyslaw
13. Kuczera Mariusz
14. Lizner Stanisław
15. Łyczak Barbara
16. Mitręga Klaudia
17. Nowak Patrycja
18. Oleksa Maja
19. Pawlitko Tomasz
20. Raszka Roderyk
21. Siemek Maja
22. Sikora Kamil
23. Sikora Konrad
24. Skowron Paulina
25. Szlauer Agnieszka
26. Wiśniowski Rafał
27. Zaczyk Lucyna
28. Żmija Patryk

Klasa 3c - wychowawca mgr Ryszard Milewski 

1. Balcarek Konrad
2. Brudny Daniel
3. Ciemała Konrad
4. Ciuk Szymon
5. Daduń Marzena
6. Flejszman Daniel
7. Francuz Karolina
8. Galeja Bartłomiej
9. Gawor Marta
10. Gniadek Katarzyna
11. Greń Żaneta
12. Klinik Małgorzata
13. Kornecki Marek
14. Kubaczka Kamil
15. Kubaszczyk Maciej
16. Kudyniuk Kacper
17. Mider Bartlomiej
18. Nowak Mateusz
19. Obracaj Magdalena
20. Popiolek Bartosz
21. Rusznica Paweł
22. Sadowska Pałlina
23. Skutnik Maja
24. Szeliga Adrianna
25. Tannenberg Monika
26. Wilczek Patrycja
27. Wiorko Karol
28. Wisełka Dariusz

Klasa 3d - wychowawca mgr Aleksandra Czarnota

1. Biernat Monika
2. Chrobok Kamil
3. Franek Dominika
4. Gruszczyk Wojciech
5. Hajduk Bożena
6. Kałuża Anna
7. Kania Sebastian
8. Konieczny Damian
9. Macura Sylwek
10. Mazur Sandra
11. Milewska Katarzyna
12. Ponikowska Barbara
13. Siedlok Łukasz
14. Sikora Martyna
15. Sikora Wojciech
16. Szewska Marta
17. Świazdek Karolina
18. Świerczek Wojciech
19. Wigłasz Magdalena
20. Wilczek Maciej
21. Witek Kinga
22. Witek Łukasz


 

2010

 Klasa 3a - wychowawca mgr Grażyna Zmelty

1. Byrtek Aleksandra
2. Cieńciała Martyna
3. Cieślar Michał
4. Czerwińska Ewa
5.. Forysiak Szymon
6. Glanowski Kamil
7. Grobosz Przemysław
8. Kopeć Magdalena
9. Kowaczik Paulina
10. Maroszek Joanna
11. Mazurek Paulina
12.Miś Paulina
13. Niemiec Nikodem
14. Pawlas Marek
15. Siedlok Paweł
16. Stankowski Jakub
17. Sulej Jakub
18. Szkutek Agnieszka
19. Toman Marcin
20. Wisełka Krzysztof
21. Wiśniewski Wojciech
22. Zaczyk Aneta

Klasa 3b - wychowawca mgr Marta Sulej

1. Andrukiewicz Kryspin
2. Cieślar Magdalena
3. Derkowski Eryk
4. Gradka Sebastian
5. Haratyk Aleksandra
6. Iłendo Monika
7. Kochan Ada
8. Komajda Łukasz
9. Krzywoń Jakub
10. Księżyc Maciej
11. Kużma Michalina
12. Matuła Sebastian
13. Nowak Małgorzata
14. Nowosad Sebastian
15. Parchoniuk Joanna
16. Szeremeta Anita
17. Targowski Adam
18. Tomaszczyk Roksana
19. Weber Jakub

Klasa 3c - wychowawca mgr Małgorzata Baszczyńska

1. Białogłowicz Robert
2. Byzdra Dawid
3. Chlebek Jakub
4. Chmiel Sebastian
5. Cichy Patrycja
6. Ciepla Klaudia
7. Cinal Klaudia
8. Czech Remigiusz
9. Ćwięczek Gabriela
10. Hernik Magdalena
11. Konieczny Patryk
12. Korpysa Wojciech
13. Kożuchowska Elżbieta
14. Kukuczka Kinga
15. Lipa Anna
16. Mrówka Dominik
17. Misiołek Izabela
18. Skowron Krystian
19. Saszkiewicz Magdalena
20. Stańczyk Natalia
21. Stolarczuk Martyna
22. Tatarczyk Marlena
23. Wilk Klaudia
24. Wiorko Weronika

 Klasa 3d - wychowawca mgr Ewa Zdrazil

1. Bardeli Adam
2. Białończyk Klaudia
3. Biłko Weronika
4. Cholewa Angelika
5. Głowa Anna
6. Glajcar Wojciech
7. Hanzel Dominik
8. Kapaś Macin
9. Kobielusz Sebastian
10. Latała Justyna
11. Łopatka Emilia
12. Matuszek Julia
13. Ochocki Kordian
14. Owczarzy Kinga
16. Pilarczyk Daniel
17. Szczypka Sebastian
18. Szlauer Krzysztof
19. Świerczek Dorota
20. Tomosz Paweł
21. Welicz Jakub
22. Wiercioch Ewa
23. Wawrzyński Sebastian
24. Wojtas Paulina
25. Zawistowska Beata

Klasa 3e - wychowawca mgr Paweł Burzawa

1 Barabosz Lidia
2 Bartek Angelika
3 Bocek Michał
4 Bury Paulina
5 Dąbrowska Sara
6 Dendys Klaudia
7 Ganecka Anna
8 Gojniczek Kamil
9 Fober Patryk
10 Francuz Marcin
11 Herman Ewelina
12 Jankowski Paweł
13 Klimosz Aleksandra
14 Łacek Joanna
15 Matloch Tomasz
15 Rokita Patryk
17 Roda Michał
18 Spust Sebastian
19 Świba Joanna
20 Urbaczka Klaudia
21 Wiśniewska Pamela
22 Zmełty Jakub


 2012


 

 Klasa 3a - wychowawca mgr Joanna Kubińska

1.Bożomańska Weronika
2.Bury Bartosz
3.Bylok Krzysztof
4.Cieślar Michał
5.Duda Maciej
6.Galeja Angelika
7.Ganecki Michał
8.Janicka Joanna
9.Karmowska Olga
10.Kostorz Michał
11.Maciejiczek Bartłomiej
12.Milewska Dagmara
13.Niżnikiewicz Julia
14.Ochocki Bartosz
15.Pasterny Mateusz
16.Pawelska Beata
17.Piekarska Julia
18.Pilorz Justyna
19.Podżorska Justyna
20.Rusznica Natalia
21.Sabela Jerzy
22.Szewczenko Kornelia
23.Trocińska Anna
24.Walek Bartłomiej
25.Zmysłowski Kamil

Klasa 3b - wychowawca  mgr Ewa Miazgowska

1.Ciuk Katarzyna
2.Czudek Radosław
3.Gałuszka Angelika
4.Grabelus Paulina
5.Grobelny Patryk 
6.Jarosz Anna
7.Kleszcz Natalia
8.Księżyc Bartosz
9.Kukuczka Paulina
10.Miksza Michał
11.Pagieła Krzysztof 
12.Pala Ambroży
13.Parchoniuk Bartosz
14.Plinta Mateusz
15.Pytel Justyna
16.Sołtysek Katarzyna 
17.Staniecka Iwona
18.Świercz Martyna
19.Tymiński Jacek
20.Wapiennik Marcin
21.Woźniak Marcin
22.Zbyrowska Klaudia 
23.Ziobrowski Albert 

Klasa 3c - wychowawca mgr Aleksandra Brawańska

1.Andrukiewicz Olga
2.Boruta Joanna
3.Byrdy Łukasz
4.Dziadek Martyna 
5.Gańcza Jakub
6.Glajcar Mirona
7.Hernik Mateusz
8.Kabiesz Agnieszka
9.Kowalczyk Karolina
10.Kowalski Kornel
11.Krzak Szymon
12.Kwaśny Sylwester
13.Olszar Kamil
14.Piecha Sonia
15.Piechaczek Marcin
16.Przeczek Szymon
17.Strzelec Magdalena
18.Szlauer Dominika
19.Śliwka Paulina
20.Świerczek Wiktor
21.Wajsman Agnieszka 
22.Wajsman Wiktoria
23.Wawrzyczek Weronika
24.Żyrek Michał 

Klasa 3d - wychowawca mgr Aleksandra Czarnota

2.Bizek Sebastian
3.Bocek Kacper
4.Chlebowczyk Agnieszka
5.Chmiel Jakub
7.Cieślar Łukasz
8.Dziąćko Sandra
9.Flauder Filip
10.Greń Mateusz
11.Gziut Kinga
12.Harok Karolina
13.Kołder Ewa
14.Kopeć Natalia
16.Kubaszewska Wiktoria
17.Legierska Anita
18.Lipsa Axel
19.Mateja Konrad
21.Pierchala Jarosław
22.Płonka Dominika
23.Rychlik Zuzanna
24.Sikora Dawid
25.Sitek Maria
27.Sliwka Krzysztof

28.Źlik Robert  

 

 

 

 

 

 

Klasa 3a - wychowawca mgr Joanna Kubińska

1.Bartek Natalia
2.Bocek Bartłomiej
3.Cinal Wojciech
4.Czendlik Aleksandra
5.Fober Jakub
6.Fober Klaudia
7.Gibała Małgorzata
8.Gniadek Paweł
9.Grobosz Anna
10.Kaczmarek Kasper
11.Kluska Paweł
12.Michałek Jan
13.Mrózek Grzegorz
14.Ogar Michał
15.Osowska Natalia
16.Palowski Michał
17.Raszka Katarzyna
18.Sembol Sabina
19.Staniek Kornelia
20.Szewski Marcin
21.Szklarz Szymon
22.Węglarz Anita
23.Wiśniowski Szymon

Klasa 3b - wychowawca mgr Ewa Miazgowska

1. Cichy Żaneta
2. Fąfrowicz Kacper
3. Gabryś Grzegorz
4. Gziut Patryk
5. Hajduk Anna
6. Jankowski Damian
7. Jurczyk Patrycja
8. Kantor Tadeusz
9. Kłoda Ewelina
10. Kubaszczyk Justyna
11. Kubaszczyk Natalia
12. Laśny Tyberiusz
13. Lis Patrycja
14. Lorek Grzegorz
15. Lorek Mateusz
16. Magierek Adrian
17. Pagieła Dawid
18. Pierchała Marek
19. Reszka Michał
20. Sanetra Marcin
21. Sanetra Martyna
22. Staroń Szymon
23. Sztefka Anna
24. Tlałka Patrycja

Klasa 3c - wychowawca mgr Ewa Dobosz

1. Bardzik Monika
2. Biesok Jacek
3. Bizek Łukasz
4. Bułka Sławomir
5. Cieślar Aleksander
6. Dorulok Edyta
7. Fober Kszysztof
8. Gawlik Aleksandra
9. Hanzel Joanna
10.Jarco Marlena
11.Juroszek Angelika
12.Juroszek Tomasz
13.Koszyk Karolina
14.Krzywda Damian
15.Kutzner Adam
16.Masarska Natalia
17.Maślanka Mateusz
18.Pajączkowska Dagmara
19.Pajączkowski Sebastian
20.Pieńkowski Jakub
21.Pilch Grzegorz
22.Spodymek Kamil
23.Wawrzyńska Patrycja
24.Wierzbicki Michał

Klasa 3d - wychowawca mgr Dariusz Itner

1.Bogacz Magdalena
2.Chrapek Adam
3.Chroboczek Karolina
4.Czaicka Paulina
5.Jaworski Grzegorz
6.Kamiński Piotr
7.Kempny Julia
8.Kiedroń Adam
19.Kołek Marcin
10.Krupa Stanisław
11.Kulak Sebastian
12.Kuźma Mateusz
13.Liszka Anna
14.Macek Katarzyna
15.Macura Krystian
16.Ochman Wojciech
17.Pierchała Aleksandra
18.Siuzdak Natalia
19.Stańczyk Sonia
20.Tomaszko Żaneta
21.Wywrot Justyna


2011


 

 Klasa 3a - wychowawca mgr E.Cieślar

1.Biedrawa Marta
2.Danel Rafał
3.Fatalski Krzysztof
4.Foltyn Estera
5.Glajcar Michał
6.Gluza Michał
7.Gomola Anna
8.Gospodarczyk Anna
9.Gozdra Adrian
10.Hajduk Agnieszka
11.Hajduk Monika
12.Hatalak Katarzyna
13.Kulak Kamil
14.Macura Łukasz
15.Osowska Barbara
16.Pieczonka Martyna
17.Pierzchała Dagmara
18.Pilch Anna
19.Raszka Daniel
20.Rembielak Wojciech

21.Rybica Natalia
22.Tymiński Piotr
23.Waliczek Jan
24.Węglorz Mateusz
25.Więsek Justyna
26.Worek Tomasz
27.Żyła Marek

Klasa 3b - wychowawca śp. mgr J.Tymińska

1.Banot Agata
2.Bochenek Damian
3.Bortliczek Agnieszka
4.Chrapek Natalia
5.Dutkiewicz Maciej
6.Farny Zuzanna
7.Frycz Klaudia
8.Gabzdyl Magdalena
9.Gacek Maciej
10.Gaś Klaudia
11.Grzybek Anna
12.Grzybek Martin
13.Iskrzycki Dawid
14.Iskrzycki Mateusz
15.Jurgielewicz Hanna
16.Każmierczak Dominik
17.Kopel Wojciech
18.Nowińska Julia  
19.Piechaczek Małgorzata 
20.Pokracki Dawid
21.Siąkała Justyna
22.Stefko Piotr
23.Śleziak Arkadiusz
24.Tomala  Kamila
25.Werszański Konrad
26.Wilczek Małgorzata

Klasa 3c - wychowawca mgr R.Milewski

1.Badura Patrycja
2.Buda Krzysztof
3.Ciepla Patryk
4.Daduń Damian
5.Duda Arkadiusz
6.Glanowski Borys
7.Gniłka Sandra
8.Golińska Sandra
9.Grzybek Wojciech
10.Jesajan Narek
11.Koszyk Kinga
12.Kozieł Izabela
13.Krawiec Patrycjusz
14.Lorek Aleksandra
15.Pakuła Angelika
16.Picha Konstancja
17.Płaza Mateusz
18.Pońc Kamil
19.Sikora Patrycja
20.Skapczyk Joanna
21.Sulewska Katarzyna
22.Tatarczyk Patrycja
23.Tochaczek Klaudia
24.Wałach Katarzyna
25.Wenglorz Wojciech

Klasa 3d - wychowawca mgr M.Domajer

1.Bartek Kamil
2.Duraj Krzysztof

3.Gawlik Sławomir
4.Górski Konrad
5.Kania Tymoteusz
6.Klawikowski Damian
7.Korpysa Jakub
8.Kulesza  Katarzyna
9.Macura Aleksandra
10.Macura Andrzej
11.Majocha Małgorzata
12.Maślanka Grzegorz
13.Moskała Martyna
14.Pieczonka Wiktoria
15.Ponc Wojciech
16.Ptasiński  Mikołaj
17.Sikora Katarzyna
18.Radlińska Ewelina
19.Słowik Michał
20.Stefański Patryk
21.Szczepańska Katarzyna
22.Szymala Sonia
23.Wilk Martyna
24.Żyrek Agnieszka


 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2013

 


 

 Klasa 3a-wychowawca mgr A.Kowalczuk

 

1.Bielesz Filip
2.Cymorek Agnieszka
3.Dąbrowski Maksym
4.Dudys Patryk 
5.Dudys Piotr
6.Foltyn Marcin
7.Głowacki Piotr
8.Gniadek Jakub
9.Iwanicka Angelika
10.Jarosiński Patryk
11.Kostorz Oskar
12.Piotrowski Arkadiusz
13.Rychły Dominika
14.Sabela Katarzyna
15.Sikora Szymon
16.Sosna Justyna 
17. Spainghaus Alexander
18.Walek Łukasz
19.Wnentrzak Maciej
20.Wójcik Kinga
21.Wywrot Natalia
22.Żeliński Paweł

Klasa 3b-wychowawca mgr A.Wysocka
 
1.Błanik Kamil
2.Brzuska Adrianna
3.Dopart Patryk
4.Dziadek Dominik
5.Gawlas Magdalena
6.Haratyk Kamila
7.Haratyk Karina
8.Jaszczurowski Marcin
9.Kusz Jakub
10.Kałuża Przemysław
11.Mikulicz Jakub
12.Obara Jakub
13.Pagieła Sławomir
14.Sobczyk Mateusz
15.Stalmach Anna
16.Stańko Aleksandra
17.Szurman Samuel
19.Tomala Monika
20.Tomczak Piotr
21.Wilczek Dawid
22.Zakrzewska Kamila

Klasa 3c-wychowawca mgr E.Dobosz
 
1.Bańka Agnieszka 
2.Brudny Kamil
3.Ceglarek Kamil
4.Cichy Wioletta
5.Cinal Monika
6.Czarnecki Filip
7.Hatalak Anna
8.Jurczyk Karolina
9.Kozieł Dawid
10.Krupa Patrycja
11.Linert Kinga
12.Lorek Szymon
13.Pelar Kaja
14.Pelar Koleta
15.Roda Jacek
216.Romański Przemysław
17.Sztwiertnia Eryk
18.Zagórski Damian
19.Żyła Paweł

Klasa 3d-wychowawca mgr M.Sulej
 
1.Barabosz Henryk
2.Boruta Barbara
3 Cygoń Aleksandra
4.Francuz Kamila
5.Głód Robert
6.Holisz Przemysław
7.Kaleta Natan
8.Klimosz Aleksandra
9.Kocyan Andrzej
10.Kornalewski Krzysztof
11.Łabudek Mateusz
12.Milewska Anna
13.Pawluk Weronika
14.Sitarz Krzysztof
15.Stępień Olga
16.Szatkowski Paweł
17.Szewczak Izabela
18.Szmyt Magdalena
19.Śliwka Izabela
20.Ziętek Marcelina

Klasa 3e-wychowawca mgr L.Tomczyk
 
1.Bocek Daniel
2.Gabzdyl Karolina
3.Górska Agnieszka
4.Gruszczyk Piotr
5.Jarząb Szymon
6.Kapaś Kinga
7.Kisza Magdalena
8.Kłoda Marek
9.Kukec Jan
10.Lasoń Paulina
11.Mojeścik Błażej
12.Ochman Marcin
13.Skutnik Konrad
14.Sudyka Sonia
15.Szymanek Patrycja
16.Waligóra Bartosz
17.Wawrzacz Dawid
18.Wierzbicka Katarzyna
19.Wiorko Angelika 
Zmieniony: Czwartek, 29 Sierpień 2013 17:58
 
Copyright © 2014 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla free templates designed by Lonex.